КОЛІСНИК Тетяна

КОЛІСНИК Тетяна

У сфері державних/публічних закупівель Тетяна Василівна вже майже 20 років, з них понад 10 років пропрацювала у Мінекономіки. Має 15-річний досвід участі у робочих групах із розроблення законодавства та нормативно-правових документів в сфері закупівель, розробник методичних матеріалів для проведення навчання та підвищення кваліфікації з питань державних закупівель.

Тривалий час працювала у Департаменті (управлінні) державних закупівель Мінекономіки, пройшла шлях від провідного спеціаліста до заступника начальника відділу контролю та навчання. Обіймала посаду заступника начальника відділу нормативно-методологічного забезпечення Департаменту державних резервів та товарних бірж Мінекономіки. Була консультантом з надання методологічної експертизи щодо державних закупівель МОЗ, Проекту ПРООН «Зміцнення національної спроможності для ефективного розвитку молоді та відповіді на епідемію ВІЛ/СНІД в Україні».

Із 2002 року викладає на курсах навчання та підвищення кваліфікації з питань державних закупівель у Навчальному центрі ДП «РІАБ «Вісник державних закупівель», Українській академії зовнішньої торгівлі, Торгово-промисловій палаті України, Київському національному торгово-економічному університеті, Академії муніципального управління, ТОВ «Центр тендерних процедур». Постійний лектор навчальних семінарів, які організує журнал «Держзакупівлі».

Постійний автор публікацій в журналі «Держзакупівлі» із 2014 року.

Попри викладацьку і нормотворчу роботу, не залишила закупівельну практику — як консультант супроводжує процедури закупівель замовників, допомагає готувати тендерні пропозицій для учасників. А своїми найактуальнішими напрацюваннями охоче ділиться із замовниками під час семінарів/тренінгів з питань публічних закупівель.

Заходи за участю лектора

Київ Конференції та семінари

Зміни в публічних закупівлях — 2020: як правильно проводити тендери

Зміни в публічних закупівлях — 2020: як правильно проводити тендери

Дізнаєтесь першими про зміни в публічних закупівлях у 2020 році

Минулі

Львів Конференції та семінари

Одеса Конференції та семінари

Івано-Франківськ Конференції та семінари

Практика закупівель товарів, робіт і послуг — 2019

Практика закупівель товарів, робіт і послуг — 2019

Цифрове видавництво MCFR та журнал «Держзакупівлі» запрошують на семінар

Київ Конференції та семінари

Київ Конференції та семінари